pr

og

ram

Program k tisku si můžete stáhnout zde.

DVORKY - Jako v divadle (workshop)

sobota 28. 09. 2013 15:00-16:00
Kde: Lotyšská ul.

Pro zástavbu v okolí Vítězného náměstí na Praze 6 je charakteristická relativně veliká plocha vnitrobloků, ve kterých se zajímavým způsobem protínají různé soukromé i poloveřejné funkce. Festival Živé město si letos jako jedno z témat zvolil právě vnitrobloky. Vybrali jsme pro Vás několik zajímavých dvorků a připravili možnost do těchto skrytých zákoutí nahlédnout. Během pátečního odpoledne a večera se veřejnosti otevře několik dvorků, kde místní obyvatelé připraví rozmanitý program.

15:00 - JAKO V DIVADLE - Lotyšská ul.

Anotace:
Taneční dílna pro malé návštěvníky pod vedením choreografky a tanečnice Karolíny Gilové. Přijďte si vyzkoušet, jak se dělá divadelní představení. Naučíme vás krátkou choreografii a zatančíte si ji v kostýmech a nalíčení jako v divadle.