pr

og

ram

Program k tisku si můžete stáhnout zde.

INDUST´ROLL #2

neděle 22. 09. 2013 12:00-18:00
Kde: Kunsthala-C

Kunsthala-C v prostorách Papírenské 1 v pražské Bubenči v rámci festivalu Živé město již podruhé otevře své brány návštěvníkům. Účastníci festivalu, tak budou mít jedinečnou příležitost nahlídnout do industriálních prostor, které po většinu roku slouží převážně jako sklady či výrobny. V útrobách Kunsthaly-C ovšem sídlí i výtvarné ateliéry, je v nich divadelní sklad či sklad světelné a zvukové techniky.
Kunsthala-C je tedy místem, kde se spontánně a původně za zcela jiným účelem setkala i řada tvůrců, kteří se rozhodli tuto synergii využít právě při společné prezentaci v rámci Živého města.
V prostorách Kunsthaly-C tedy návštěvníci budou moci navštívit otevřené ateliéry, ale i divadelní představení nebo světelnou instalaci. V Kunsthale-C bude o víkendu 20.-22.9. otevřený i zcela originální mobilní bar s občerstvením.

INDUST´ROLL
Let me introduce, free art, from the other side, on the road, in my kitchen, nearest train station, project uncertain.

Díla domácích i hostujících umělců jsou začleněna do nových kontextů industriálního prostředí, továrních chodeb, výrobních prostor a ateliérů netradiční formou instalace site specific. V autentické "kreativní zóně" bubenečské Kunsthaly se setkávají a nečekaně prolínají současné umělecké tendence z různých oborů.

LINDA ERNÝGROVÁ "let me introduce"
- malířka, pracuje s fotografií a videem, s texty, s objekty
- www.lindaernygrova.cz

MARTIN A TOMÁŠ ZACHOVI "free art"