PŘEDVÁNOČNÍ BLEŠÁK S WORKSHOPY

neděle 09. 12. 2012 13:00-19:00
Kde: Klubovna, ul. Generála Píky (bez č. p.), Praha 6 - ukázat na mapě

Živé město neusíná ani před Vánoci - v listopadu jsme si postavili draky a prošli se po Praze v průvodu v maskách, prosinec přímo vzývá k nakupování a užívání si adventního času.

Různých trhů a designmarketů je přehršel, přesto jsme se rozhodli splnit přání některých z Vás a uspořádat opět v Klubovně předvánoční trh blešákového charakteru. Abychom se trochu vymezili, chtěli bychom kromě stánků s věcmi z druhé ruky uspořádat i několik mini vyráběcích workshopů. Můžete se těšit na tradiční vánoční výrobky a závan starých tradic, koneckonců bez nich by Vánoce nebyly Vánocemi.

Blešák se tedy pod Živým městem uskuteční již pošesté, tentokrát uvnitř. To znamená, že místa je méně, než jste zvyklí, proto ti z vás, kteří by chtěli mít blešákový stánek, rychle pište a zároveň podávejte informace o tom, co budete prodávat, musíme pak vybrat jen ty nejlepší!

Na blešák se můžete zaregistrovat jako prodejci na adrese blesak@zive-mesto.cz do středy 28. listopadu. Na místě budeme vybírat za stánek 50 korun (na pokrytí nákladů spojených s propagací, koordinací, úklidem apod.).

Workshopy:
- vyrábění balicího papíru a vánočních hvězd (přineste si zbytky starých hezkých papírů)
- malování perníčků
- výroba netypických korálů (přineste si zbytky starých pružných bavlněných triček)
- navrhněte si vlastní placku od projektu Trochu jinak!
- šicí stroj a pár látek k dispozici

Občerstvení: PoPEČ a Kitchn

Hudba: Hromek & Mroček Christmas edition