VELKÁ VÁNOČNÍ DÍLNA

neděle 14. 12. 2014 14:00-18:00
Kde: KC Klubovna

Zveme vás na již tradiční vánoční dílnu v režii Živého města v KC Klubovna (ul. Generála Píky, Praha 6 - Dejvice)!

Co se bude se vyrábět?

Balicí papíry (potisk), netradiční nepečené cukroví s Karolínou Jánošíkovou (14-18 hod.), animovaná přání s Klárou Doležálkovou (15-18 hod.) a sítotiskovou dílnu povede Jana Kochánková (14-18 hod.). Nadto připravujeme hudební workshop ve spolupráci s Hudebními lekcemi (14-15.30 hod.). A základy vyřezávání (razítka k potisku papírů, lžičky apod.) vás naučí Tomáš Jebavý (14-17 hod.).

Na sítotisk si přineste textil (trička, tašky), na animaci flashdisky a na potisk papírů případně arch balicího papíru. Na vyřezávání se vám bude hodit nožík a případně větší kus vosku.

Můžete se také těšit na vánoční fotokoutek fotografa Jana Hromádka! Fotky na místě vytiskneme a můžete si na ně rovnou vyrobit i rámeček.

Vstup na akci je zdarma, u všech dílen budeme ale vybírat příspěvky na materiál.

Akce je vhodná pro všechny generace a chystáme vý
borné domácí občerstvení.

Během dne bude výjimečně v provozu komunitní sauna na zahradě KC Klubovna.

Pozvánka v tiskové podobě (černobílá i barvená verze): zde. Děkujeme za šíření.

Pokud máte chuť zapojit se s vlastní vyráběcí aktivitou nebo pomoct s občerstvením, budeme rádi. Přihlaste se do 7. prosince na info@zive-mesto.cz.