pr

og

ram

Program k tisku si můžete stáhnout zde.

DVORKY - Tiger, my friend (divadlo)

sobota 28. 09. 2013 14:00
Kde: Lotyšská ul.

Pro zástavbu v okolí Vítězného náměstí na Praze 6 je charakteristická relativně veliká plocha vnitrobloků, ve kterých se zajímavým způsobem protínají různé soukromé i poloveřejné funkce. Festival Živé město si letos jako jedno z témat zvolil právě vnitrobloky. Vybrali jsme pro Vás několik zajímavých dvorků a připravili možnost do těchto skrytých zákoutí nahlédnout. Během pátečního odpoledne a večera se veřejnosti otevře několik dvorků, kde místní obyvatelé připraví rozmanitý program.

14:00 - TIGER, MY FRIEND - Lotyšská ul.
Divadelní představení (nejen pro děti) na motivy knihy Williama Saroyana Tracyho tygr; představení vzniklo v Tanečním studiu Emotion.

Hudba: Dominik Renč, choreografie: Karolína Gilová, scéna a kostýmy: Zorka Velková

Anotace:
Co se stane, když  z úspěšného dua vznikne půlhodinové představení? Pedagožka a choreografka Tanečního studia Emotion Karolina Gilová spoléhala při tvoření choreografie nejen na vlastní úsudek, ale povolila uzdu fantazie a kreativity vybraným studentům studia Emotion ve věku do 10 do 17 let. Celé představení doprovází kouzelná autorská hudba skladatele Dominika Renče.

no language barrier