ZAŽÍT DEJVICKÉ ZÁCHODKY JINAK (Co jde dovnitř, musí i ven)

sobota 21. 09. 2019 15:00-20:00
Kde: roh Dejvické a Václavkovy ulice

Spolek Živé město zve na site specific projekt:

CO JDE DOVNITŘ, MUSÍ I VEN
Neutuchající snaha objevovat stále něco nového nás může dovézt až k průzkumu 25 let uzavřených podzemních veřejných záchodků na rohu Dejvické a Václavkovy ulice. V době, kdy jejich popularita je už dávno minulostí, noříme se do nich jako do archeologického nálezu a odkrýváme vrstvy jejich záhadného mechanismu. Kultivační procedury, Plísňákův systém archivace živých i neživých přírodnin, sdílený trávicí systém či presentace odchylek positivních kopií. Slavnostní sobotní pissoiré budiž alegorií toho, k čemu vede veškerá lidská snaha, práce a veškeré úsilí.

KDY: živá akce v každou celou hodinu
KDO: Wariot Ideal, Anežka Kalivodová, Gábina Kovaříková, Magda
Stojowska, Zorka Velková ad.

Na plácku pod kaštanem můžete posedět a občerstvit se v improvizovaném rodinném bistru U Zlatého Smolkaru, kávu uvaří a koláče naeče Kafemat. Nejen pro pivo a palačinky půjde zaskočit před Café Záhorský, zapojí se i přilehlé Café Fiesta.

Akce se koná v rámci sousedské pouliční slavnosti Zažít město jinak za podpory MČ Praha 6.