pr

og

ram

Program k tisku si můžete stáhnout zde.

ZAŽÍT MĚSTO JINAK Dejvice

sobota 21. 09. 2013 11:00-21:00
Kde: Mařákova ul.

Sousedská pouliční slavnost Zažít město jinak je pořádána ve spolupráci s kavárnou Vypálené koťátko a v koordinaci se sdružením Auto*Mat.

DÍLNY
pletení (guerilla-knitting)
origami
- bubliny
cyklodílna a zdobení kol s Žijeme tady a ReKola
- Já na tom dělám A co ty? Ukaž se v naší výtvarné dílně! ✂ (pohlednice, výroba tiskátek, linoryt, čepice, vlaštovky + menší závody vlaštovkářů, výroba bloků, potisk látek - přineste si věci na potisknutí, peněženky z kazet,  volná kresba/malba - stojany aj.
)
- workshop na výrobu placek z dílny Druid of the moon
- 11:00-13:00
výtvarný workshop pro děti s Adélou Skálovou
- 14:00-16:00 výroba leporela s časopisem HRANA - Přijďte si vyrobit vlastní leporelo. Budeme lepit, stříhat, kreslit, malovat... zkrátka, každý kutil si zde přijde na své! (Pokud můžete, přineste si karton nebo krabici!)
- šití s návrhářkou La Femme Mimi - ZRUŠENO
- aj.

DIVADLO
- 16:00 Saysomething.cz (improshow)

HRY
- 11:00 Agátin svět
Přijďte si s dětmi vyzkoušet tvoření z papíru a kartonu! Připravili jsme pro vás ekologickou stavebnici MAKEDO a spoustu materiálu, ze kterého si vytvoříte cokoliv podle vlastní fantazie: zvířátko, robota, domek na hraní... Máte-li doma čisté obaly od mléka, džusu, vajíček, plata z bonboniér, alobalové či tenké plastové misky apod., vezměte je s sebou.
- 14:00-18:00 Skandinávský dům
severské zahradní a deskové hry

HUDBA
- 13:00 Střídmí klusáci v kulisách višní
- 15:00 Vladimír Merta
- 17:00 Inženýr Vladimír
- 19:00 J
- místní buskeři
- open-mic (Přijďte si zahrát!)
- a další

- box
- Sokol Dejvice

KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA
- 15:30 a 18:00 procházka bubenečskou Slavíčkovou ulicí, v níž žili slavní architekti, malíři a sochaři a která bývá nazývána učebnicí vývoje architektonického pojetí rodinného domu. (Sraz před Vypáleným koťátkem)

OSTATNÍ
- 14:30 Simona Babčáková - čtení pro děti
- 18:00 lekce salsy a tančírna
- líčení
- 11:00-14:00 soutěž o nejlepší domácí chleba (vyhlášení vítězů ve 14:00)

a další

Pokud jste místní a rádi byste se zapojili, napište nám na info@zive-mesto.cz.